Mutluluğun Anahtarı Mutlu Olmaya Karar Vermektir

MUTLULUĞUN ANAHTARI MUTLU OLMAYA KARAR VERMEKTİR

diyerek bu günü selamlamak istedim. İçinizden bazılarının, benle bu enerjiyi paylaşıp çoğalttığını hissedebilirken, bazılarınızın da ‘gel benim yerimde olda mutlu ol’ dediğini duyar gibiyim.:)
Gerçekten de bazıları İÇ HUZURU denen durumu hayatlarında yaşarken, bazıları neden daima tedirgin?

Düşünceler, duygular, davranışlar.

Hayatınızın bir sinema filmi olarak perdeye yansıdığını ve sizin de karşısına geçip seyrettiğinizi hayal edin.

Bir filmi seyreder gibi seyredin ve değiştirmek istediklerinizi sadece perdeye yansıyan görüntüye söylenerek değişmesini bekleyin. Değişir miydi?
Değişmezdi.

Ne olursa perdeye yansıyan görüntü değişirdi?

Ne zamanki siz, bu sıkıcı filmi seyretmekten vazgeçip, yansıtıcının olduğu yere geçip, keyif alacağınız şeyleri seçip, bu yeni filmi perdeye yansıtma kararı aldığınız anda HER ŞEY DEĞİŞİR.

Duygularınızı hissedin, onlarla yüzleşmekten korkmayın.

Acını hisset, utancını hisset, öfkeni hisset…

Ve bu olay karşısında şuan her ne kadar böyle düşünüyor ve böyle hissediyorsam da, bu düşünceleri serbest bırakıyorum. Beni içsel huzura taşıyacak düşünce ve duyguları hayatıma seçmeye izin veriyor ve her koşulda huzurda karar kılıyorum, DEYİN.

Düşüncelerin, eylemleri gerçekleştiren enerjiler olduklarını unutmadan, iç sesinizle uyumlanıp, evrensel enerji ile bağ kurup, en temiz niyetlerle kendi enerjinizi de huzurlu enerjilerin seviyesine yükseltin. O zaman hayatınıza mucizelerin gelişini seyreyleyin.

DÜŞÜNCELERİNİZİN FARKINDA OLUN.

Etiketler:
Yorum Yap